Hebei Soome Ambalaj Makineleri Ltd

OLMAK VE SONSUZA OLMAK!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerKarton Kutu Dikiş Makinesi

Tek Parça Karton Kutu Dikiş Makinesi, Elektrikli Tip Otomatik Dikiş Makinesi

Tek Parça Karton Kutu Dikiş Makinesi, Elektrikli Tip Otomatik Dikiş Makinesi

  • Single Piece Carton Box Stitching Machine , Electric Type Auto Stitching Machine
  • Single Piece Carton Box Stitching Machine , Electric Type Auto Stitching Machine
 • Single Piece Carton Box Stitching Machine , Electric Type Auto Stitching Machine

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: ÇİN MALI
  Marka adı: SOOME
  Sertifika: CE
  Model numarası: SMDX-DP-2400

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: Film ile Wapped
  Teslim süresi: 1 ay
  Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
  Yetenek temini: 50 Setleri/ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Koşul: Yeni Otomatik sınıf: Yarı otomatik
  Tahrik tipi: Elektrik Garanti: 1 yıl
  Renk: özelleştirilmiş Ağırlık: 2T

  Tek Parça Yarı Otomatik Oluklu Mukavva Dikiş Makinesi

  özetlemek

  Otomatik / yarı otomatik tırnak kutusu makinesi de karton fabrikasında daha fazla kullanılır. Manuel tırnak kutusu makinesi ile karşılaştırıldığında, otomatik / yarı otomatik tırnak kutusu makinesi sadece üretimde değil, aynı zamanda tırnak kutusunu eşit aralıklı ve güzel tutar. Otomatik tırnak kutusu makinesi ve yarı otomatik tırnak kutusu makinesi arasındaki ana fark, kağıt beslemenin otomasyonunda yatmaktadır. Otomatik tırnak kutusu makinesinin teslimat kağıdı kağıt besleme cihazı ile katlanır ve tırnak kutusu için tırnak kutusuna gönderilir ve yarı otomatik pin kutusu makinesi katlanır ve suni karton tarafından gönderilir. Yarı otomatik çivileme makinesi genellikle iki tipe ayrılan yatay yapıdadır: tek çipli tip ve çift saclı tırnak kutusu makinesi. Çift sac tırnak kutusu makinesi karmaşık bir yapıya ve tam işleve sahiptir. Tek karton ve iki sayfa karton çivi olabilir. Karton taşıma mekanizması, dört üst ve alt sürüş lastik jantı, bir kağıt besleme lastik çarkı, bir arka bölme ayarlama cihazı, bir sol ve sağ bölme, bir aktarma mekanizması, vb. Içerir. Elektrik ayar cihazı besleme aralığının ayarlanması için kullanılır. Farklı kalınlıktaki muhtelif mukavva tipleri için uygun olan tekerlek. Dişli kutusunun ve zincir transmisyonunun avantajları ile kombine edilmiş tırnak kafasının bileşik transmisyon tasarımı, düşük arıza oranı ve yüksek verim aktarımı ile bakımı ve bakımı kolaydır.

  ayrıntılar


  1. Elektronik kontrol sistemi: renkli dokunmatik ekran, iyi bir insan-makine arayüzü sağlar, tırnak mesafesinin otomatik ayarını tamamlar, tırnak ayarını güçlendirir ve iptal eder ve sorun giderme. LC programlanabilir kontrol sistemi, kararlı ve güvenilirdir. AC servo motor, tırnak aralığının düzgün ve doğru olmasını sağlayarak, kartonun ilerlemesini ve durdurulmasını kontrol eder.

  2. otomatik sayma ışık gözü bitmiş ürünün çıkışını otomatik olarak sayabilir ve ayırma ve teslimatı ayarlayabilir ve arka bölümün bitiş makinesiyle işbirliği yapabilir.
  Tırnak kutusu makinesinin anahtarı tırnak tırnağının ve tırnak kafasının kalitesidir.

  3. Tırnak başlığı özel çelikten imal edilmiştir ve patentli salıncak tipi blok hafif ve pratiktir. temel operasyon.
  4. Tırnak kutusundan önce hazırlık süreci: ana bölme pozisyonunu kartonun sallanan kapağına göre ayarlayın; sol ve sağ saptırmaların pozisyonunu ve üst ve alt tırnak başlıklarının pozisyonunu ayarlayın, sol ve sağ bölmelerin sıkılığına dikkat etmeli, kartonun düzgünce takılmasını ve çekilmesini sağlamalıdır; mekanik ayarlama tamamlandıktan sonra, dokunmatik ekranın elektroensefalografı ayarlanır: kartonun yüksekliği = orijinal kağıt kutusu yüksek -40mm kağıt Kutu tırnak sayısı, karton aralığı güçlendirilmelidir, tırnaklar ve diğer ayarlar tek veya çift çalışır Seçim parçaları, yukarıdaki çalışma yapıldıktan sonra, tırnak kutusu gerçekleştirilebilir.
  5. Çivileme kutusunun gerçek işlemi: servo motorla kartonun beslenmesi, tırnak motorunun tırnak kafasını çivi kutusunu tamamlamak için sürmesi. Kavrama ve fren kafalı motor tarafından tahrik edilen tahrik mili, kavrama hareketi altında krank mekanizması tarafından tahrik edilir. İlk çivi hareketi tamamlandığında, karton arka bölme kartonu alır ve krank mekanizması kağıt makarası tekerleğini sürmek için adım hareketini alır ve daha sonra önceden belirlenmiş tırnak mesafesinden sonra durur ve hemen ikinci çiviyi taşır. Sorun giderme.
  6. Çivilenmiş kafa motoru çalışmıyor, solenoid valfın devrede olup olmadığını kontrol edin. Tırnak başı kavramasının hiçbir etkisi yoktur. Çivi içinde çivi, tırnak kafasının yan kapağını çıkarın, delgiyi çıkarın, temizleyin ve tekrar yağlamak için yağlayın. Otomatik çalıştırma anahtarı başlatılmamış. Tek çip ve çift çip seçici anahtarlar tek bir çipe yerleştirilir. Üst kafa bölmesinin fotoelektrik anahtarı, fotoelektrik anahtarın indüksiyon mesafesini ayarlamak için bir harekete sahip değildir. Alt rayın merkez şaftı indüklenemez, bu da kağıdın içeri gönderilmemesine, yani çivilemeye neden olmaz.
  7. çivi kafa sürekli tırnak katı hal röle hasar, DC katı hal röle değiştirin. İndüksiyon anahtarı arızasına yakın.
  8. Çivilenmiş baş konumlandırma F3 sigortasının 34-35 (AC) olduğunu kontrol etmek için doğru değildir. F9 sigorta 50-51 (DC). Fren bobininin direnç çizgisi 15 Omega.
  9. Kağıt dişli bant konveyörü çalışmıyor. Ekran anormal servo gösterir. Elektrik panosundaki toplam güç kaynağını 3 dakika için kapattığınızda, makine açıldığında iade edilebilir. Dişli kayış tahrik millerinin dönebilir olup olmadığını kontrol edin. Sorun giderme işleminden sonra, çalışmaya devam etmek için tuşları sıfırlamak için ekrana basın. Servo motor aşırı akım, beyaz plastik sapın altındaki kontrol kutusu 10Hp elektromanyetik anahtarına basın, devam edebilirsiniz.
  10. Doğru dişli sayısının fotoelektrik indüksiyon yoğunluğunun sürekli çalışmasında karton kağıt konveyör kayışı dosyaları çok güçlüdür, göz profili topuzunu ayarlar, saat yönünde artış, saat yönünün tersi zayıfdur.
  11. Karton içeriye gönderildiğinde, yönlendirme plakası, fotoelektrik indüksiyon olmadan yönlendiriciyi açmaz. İndüksiyon mesafesi ayarlanmalı, ancak çok uzun olmamalıdır. Tırnak başını, tırnağı çıkarın ve tırnakları çıkarın ve temizleyin.
  12. Kancanın kötü uzunluğu 36 mm'ye kadar değil. Besleme tekerleğinin yayının çok gevşek olup olmadığını veya kılavuz rayın ofsetinin tel beslemenin zorlaşmasına neden olup olmadığını kontrol etmek zordur. Besleme çarkının vidası gevşetilir ve şaft sağlam değildir. Tırnak hattı, makinenin özelliklerine uygun değildir. Tırnak kafasının alt kısmı ve zımba kafası doğru değil.
  13. Yanlış basınç göstergesi basınç göstergesi 2 bardan daha azdı. Dişli kayış yıpranmış ve kayışın yüksekliği tutarlı değil. Sol ve sağ bölmeler çok dardır, bu da yetersiz teslimat demektir.
  14. Karton oluşturulduktan sonra, üst ve alt kapaklar düzensiz dişli kayışların üst ve alt taraflarına takılır ve kemerlerin yanları arasındaki boşluk çok büyük veya farklıdır. Kağıt, konumlandırma için yönlendiriciye gönderilmemiştir. Karton yeterince derin değil ve karton katlamadan önce çok eğimli. Bakım yarı otomatik çivileme kutusu makinesi daha düşük arıza oranı ve daha yüksek güvenilirliğe sahiptir. Bakım çok önemlidir.
  15. Tırnak başı deliği günde bir kez yağlanır ve her 30 günde bir, çivi kafası temizlenir ve yakıt doldurulur.
  16. Tırnak başı, tırnak çizgisi kaplamasından gelen küçük hurda nedeniyle yumruk içinde biriktirilir. Bu nedenle düzenli olarak temizlenmelidir.
  17. Kayış konveyörü cıvatası, oluk mili, sol ve sağ bölme ve 30 gün boyunca tereyağı olmak üzere üç kayış.
  18. Debriyaj ve fren yağ sularına sahip olamaz
  19. Servo motor temiz tutulmalı ve tozdan korunmalıdır. Servo motor sürücüsünün toz filtresi ağını sık sık temizlemek gerekir.
  20. Elektrik kontrol kutusu tozları önlemek için temiz tutulur.

  model
  2400
  maksimum çalışma boyutu
  2400x1515mm
  min çalışma boyutu
  606x300mm
  besleyicinin yüksekliği
  900mm
  hız
  400nails / dakika
  güç
  4pk
  dikiş adımı
  30-100mm
  dikiş sayısı
  1-99stitches
  Makina ağırlığı
  2000kg

  İletişim bilgileri
  Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD

  İlgili kişi: Charly

  Tel: +8618832705582

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler