Hebei Soome Ambalaj Makineleri Ltd

OLMAK VE SONSUZA OLMAK!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD

iyi kalite Flexo Yazıcı Slotter Kesici Die satış için
iyi kalite Flexo Yazıcı Slotter Kesici Die satış için
Merhaba soome şirket Senin en iyi kalite ve dilme scorer makinelerin en iyi fiyat için çok teşekkür ederim, ben senin cihazlar için çok sipariş var ve daha iyi ve daha iyi pazarda satabilirsiniz teşekkürler Mohammad tabatabaei Benim iPhone'umdan gönderildi

—— Mohammadali Tabatabaei

Ben sohbet şimdi

Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD

1 2 3
Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD
Ofis bloğu Atölye Atölye

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : soome
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 1800000-1900000
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 20% - 30%
1995 yılında kurulmuş olan SOOME MACHINERY, tam otomatik, yüksek hızlı, hassas ve kaliteli paketleme makinelerini geliştirme ve üretme konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için, üretim sürecini hızlandırmak amacıyla yeni bir atölye daha genişlettik. Şimdi üç büyük atölye ve 15.000m 2 üzerinde 3 katlı bir ofis bloğu var ulusal karayolu boyunca uzun boylu ve dik duruyor.

Oluklu ambalajlama alanında yoğun bir rekabetin yaşandığı işçi felsefesi olan mekanik, akıllı operasyon, basit kullanım , enerji tasarrufu ve çevre koruma ile uğraşmak, modern yaşamın yüksek hızına ayak uydurmaktır.

Her ürünümüzle uğraşmak için çaba sarf etmek için kalbimizi zihnimize koyuyoruz. Özellikle müşterilerimizin rekabet kabiliyetini geliştiren birkaç yeni yüksek hızda otomatik makineler geliştirdik, binlerce ambalaj şirketini yurt dışından ve denizaşırı ülkelerden tanıma prensibine da sahip olduk. dürüst ve güvenilir.

Ürünlerimiz Arjantin, Rusya, Hindistan, İtalya, Almanya, Mısır, Vietnam, İspanya, İran, Türkiye ve benzeri ülkelerde iyi bir satış bulmaktadır. Bizimle işbirliği yapan herkes, hizmet ve açık fikirli tutumdan sonra iyi olanımızla gurur duymaktadır. Müşterilerimiz firmamızı ziyaret ediyor ve bizler güzel bir gelecek için uyumlu bir çaba içinde birleşmemizi istiyorlar!

İletişim bilgileri
Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD

Tel: 86-0317-7800708

Faks: 86-0317-7800709

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)