Mesaj gönder
Ana sayfa

Dongguang Haohan International Trade Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Haohan co., ltd Oluklu Mukavva Üretim Hattı, Flekso Yazıcı ve diğer Makineler gibi Oluklu Mukavva Makinesinde dünya pazarına tedarik sağlayan profesyonel bir üretimdir. Tüm makineler ISO 9001:2000 Sertifikasına sahiptir. Oluklu mukavva üretim hattının ana ürünleri, tek katmanlı, 3 katmanlı, 5 katmanlı ve 7 katmanlı Oluklu Mukavva Üretim Hattını içerir. Şirketimiz 1984'ten beri faaliyet göstermektedir ve Hebei Eyaleti, Cangzhou Şehrinde bulunmaktadır. Güçlü teknoloji ekibi ile makine daha iyi ve daha iyi, işçiler daha yetenekli. Ürünler Rusya, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve diğer ülke ve bölgelere ihraç edilmiştir. Dünyanın her yerinden iş arkadaşlarıyla iyi işbirliği yapmak dileğiyle.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1993 yılında kuruluşundan bu yana haohan şirketi, oluklu mukavva ve karton kutu işleme makinelerinin imalatından, ihracatından ve ticarileştirilmesinden her zaman oluklu ve karton kutu endüstrisinde çalıştı.

2004 yılında, haohan şirketi 12.000 m2'lik bir alana yayılmış, tam donanımlı ve bağımsız, üç alana bölünmüş yeni binasına taşındı: üretim, tasarım ve satış.

Üretim departmanı, takım tezgahları ve makinelerin montajı için alan içerir....

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Diğer

No. Çalışanları : 20~50

Yıllık satış : 500-2600

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 80% - 90%