Mesaj gönder
Ana sayfa

Dongguang Haohan International Trade Co., Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  HÇin Ambalaj Tekniği Derneği aohan akademisyeni. Firmamız oluklu mukavva üretim hattı, otomatik flekso mürekkep baskı planya kalıp kesme makinesi, yarı otomatik flekso mürekkep baskı planya makinesi, otomatik döner kalıp kesme makinesi, tek yüzlü oluklu mukavvanın keşfi, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır. makine, flüt laminasyon makinesi, otomatik karton katlama yapıştırma makinesi, karton dikiş makinesi, planya makinesi, ince bıçaklı kesme makinesi, yumurta tepsisi yapma makinesi, kağıt kenar koruyucu yapma makinesi, kağıt tüp çekirdek yapma makinesi ve diğer ilgili paketleme makineleri.
  Dongguang Haohan International Trade Co., Ltd fabrika üretim hattı 0 Yıllar önce, firmamız “önce kalite, dürüstlük köktür” ilkesini ilke edinmiş, müşterilerimizin taleplerini karşılamak hedefimizdir.Makine tasarımından satış sonrası tüm hizmetleri yüksek kalite ve profesyonel teknikle sağlayabiliriz.

  Her ülkeden arkadaşlarla içtenlikle işbirliği yapmak istiyoruz ve birlikte paketin geleceğini yaratmak için çok çalışacağız.

  Dongguang Haohan International Trade Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

  Dongguang Haohan International Trade Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

 • OEM / ODM

   

  Kozmik olarak karton makine tasarımı, geliştirme ve üretim konusunda bol deneyimler biriktirdik ve bilimsel denetleme sistemi ve mükemmel denetim yöntemi kurduk.

   

  Dongguang Haohan International Trade Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

   

   

  Ürünlerimiz ülkemizin yaklaşık 20 iline, şehrine, belediyesine satılmakta ve Afrika ve Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir.Ürünlerimizin kalitesi güvenilirdir, makinenin tarzı yenilik ve güzeldir, dayanıklı, yüksek kaliteli ve uzun ömürlüdür, ömür boyu izleme hizmeti, dünya çapındaki müşterilerin yüksek itibarına sahiptir.

  Dongguang Haohan International Trade Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

   

   

 • Ar-Ge

   

  Dongguang Haohan International Trade Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

  Dongguang Haohan International Trade Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

   

   

   

   

   

   

İletişim bilgileri
Dongguang Haohan International Trade Co., Ltd

İlgili kişi: Mrs. admin

Tel: 13932713148

Faks: 86--7898897

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)